BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  Kategori: KRYESORET / LAJME / POLITIKE&EKONOMI / RAJONI / BOTA / ANALIZE / RAPORTE Tarih: 23-12-2019, 21:06
  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  Unioni Studentor Shqiptar Turqi organizoi ditë e djeshme në ambjentet e Akademi Beyoğlu Stamboll aktivitetin "Vater Studentore" me studentët nga të gjitha trevat Shqiptare.

  Unioni Studentor Shqiptar Turqi i themeluar në vitin 2012 si një platforme e vetme e këtij lloji, ka si qëllim sensibilizimin dhe bashkëpunimin e ndërsjelltë të studentëve Shqiptarë të të gjithë trevave tona që studiojnë në Turqi.

  Që nga themelimi Unioni Studentor Shqiptar Turqi, si një subjekt i pavarur ka arritur te realizoje mbi 40 evenimente social kulturore.


  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI


  USSHT në llogarinë zyrtare të një medie sociale shkruan si më poshtë;

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  Unioni Studentor Shqiptar-Turqi
  Në frymën e patriotizmit, me zotimin për të mbajtur gjallë levizjet dhe përpjekjet për punë të mira në dobi të kombit tonë, diten e djeshme, me datë 22/12/2019 organizuam hapjen e aktiveteve për vitin e ri akademik në takimin studentor të titulluar “Vater Studentore” që synimin kryesor e ka për integrimin e mëtejshem të studentëve shqiptare mes njëri tjetrit.

  Gjatë kësaj veprimtarie kishim një shumëllojshmëri përformancash duke filluar nga monologu hapes që synonte të sqarojë gjerësisht cdo gjë që mundohet të perfaqësojë USSHT duke filluar që nga themelimi deri në ditët e sotme.

  Pas kësaj aktiviteti vijoi me recitimin e vjershave të poeteve të nderuar shqiptar të Gjergj Fishtes dhe Naim Frashërit, por nuk munguan as vargjet të cilat i kishin shkruar vetë studentët shqiptarë.

  Ne mes kësaj atmosfere me ngjyra kombëtare nuk mund të mungonte gjithashtu as meloditë e këngëve të Vaçe Zelës dhe Nexhmie Pagarushës të kënduar nga studentet tona të talentuara.

  Falenderim dhe mirënjohje i përket kujtdo që dha kontribut, të gjithë atyre që morën pjesë dhe gjithsecilit që ka shprehur përkrahje dhe mbështetje për organizimin e kësaj veprimtarie. Me Respekt stafi i USSHT.

  Përgatit për BesaTime: Sokol BRAHAJ

  23/12/2019


  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI

  "VATER STUDENTORE" NGA UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI


  BesaTime.com
  Robertplalt 9 Ocak 2020 04:44

  Hey. I absolutely liked this article. Thanks for the treatment of the effort. Write more. https://hurricaneblowjobs.com/chinese-pop-star-dating-12-24.html https://robotti-akut-accessoire.com/freechatsix-16/free-sex-webcam-no-credit-car
  d-or-signup.html https://match-1x2.com/malaysexmeet-52/adult-singles-dating-sparks-nebraska.html https://thefuturecontactcentersummit.com/skype-horny-girls-for-free-username-179
  .html https://tornsworld.com/daba-dating-a-banker-anonymous-54.html https://hurricaneblowjobs.com/dating-services-consumer-complaints-38.html https://prodresurs.com/are-demi-lovato-and-niall-horan-dating-129.html https://prodresurs.com/turkish-friendship-and-dating-sites-63.html https://hurricaneblowjobs.com/dating-ozbekcha-love-site-34.html https://prodresurs.com/old-person-dating-site-75.html And why are there so few comments here?
  Alıntı yap
  ChrisGaump 11 Ocak 2020 20:21

  asia teen sexdwonload
  wwwfany xxxpicture
  telugu pinkworid sexcom movie
  hornychat
  child xnxxsex
  bangalor hot xxx mom siliping
  xnxx feeno
  montreal webcamsex
  kolkata porn online dating site without registration

  https://webhoster-gesucht.de/over-50-dating-sites-nz-6564.html
  https://webhoster-gesucht.de/dating-azdg-ost-5250.html
  https://webhoster-gesucht.de/updating-garmin-200-gps-5372.html
  https://webhoster-gesucht.de/dating--respond-sex-site-449.html
  https://webhoster-gesucht.de/free-horny-live-phone-chat-number-2847.html
  https://webhoster-gesucht.de/list-of-mobile-sex-chat-sites-no-login-1740.html
  https://webhoster-gesucht.de/dominatrix-chatroom-7056.html

  xxx blacked g d p anal girl com
  Alıntı yap
  dtaraFrend 13 Ocak 2020 22:41

  <a href="http://hell-game.ru/user/ebelikpaf/">http://hell-game.ru/user
  /ebelikpaf/</a>

  <a href="http://gilservis.maglan.ru/user/aserovsak/">http://gilservis.
  maglan.ru/user/aserovsak/</a>

  <a href="http://kchrlife.ru/user/fgushianicT/">http://kchrlife.ru/user
  /fgushianicT/</a>
  Alıntı yap
  dantigyday 14 Ocak 2020 00:29

  <a href="http://redbus.ru/user/ssedoSheno/">http://redbus.ru/user/ssed
  oSheno/</a>
  Alıntı yap
  Peterfah 14 Ocak 2020 02:36

  xxx shat data
  tube bokep tarakan kaltim
  telugu sex chat guest book
  menaka rajapaksha nehara peris sex xxx

  https://sub-schonungen.de/sex-chat-room-ipad-magix-net-177.html
  https://sub-schonungen.de/online-sex-chat-para-72.html
  https://ferienwohnung-konrad-eifel.de/free-sexy-text-chat-with-girls-in-mobile-1
  47.html
  https://schaffarzik-mielich.de/online-dating-15-2016-site-290.html
  https://ferienwohnung-konrad-eifel.de/datingwestvirginia-com-189.html
  https://sub-schonungen.de/costa-rica-webcam-sexy-kathryn-arbenz-229.html
  https://sub-schonungen.de/psychology-of-dating-websites-198.html
  https://schaffarzik-mielich.de/moblie-teen-sex-chats-125.html

  tamildesisex mms
  bbw crcoc
  Alıntı yap
  VincentCOf 15 Ocak 2020 03:36

  seks istri yang ternoda diperkosa kakek kakek s ai hamil
  indain desi mamy mobil vidoes sex xxxxz
  miz and maryse baby xxx sex

  https://literaturwerkstatt-gifhorn.de/hulldating-2016-jelsoft-enterprises-ltd-25
  3.html
  https://handyview.de/dating-multiple-men-tips-147.html
  https://schaffarzik-mielich.de/america-american-dating-personals-300.html
  https://handyview.de/no-login-sex-chat-room-236.html
  https://schaffarzik-mielich.de/yelchin-dating-161.html
  https://glasveredelung360.de/uncensored-webcam-chat-room-31.html
  https://schaffarzik-mielich.de/is-cody-simpson-dating-kylie-jenner-254.html

  sex emak melancap s ai berair 2017 free
  nijer africa village sex scenes
  mom sleeping sun sis fucking vidyos
  Alıntı yap
  OrlandoBib 15 Ocak 2020 17:57

  www pakistani lezbeen gonozo sex com
  romantic sexchart

  https://handyview.de/dating-multiple-men-tips-147.html
  https://handyview.de/free-cam2cam-sites-for-chating-96.html
  https://handyview.de/who-is-david-wright-dating-213.html
  https://handyview.de/free-sexi-live-chating-125.html
  https://handyview.de/free-kinky-teen-chat-188.html
  https://handyview.de/who-is-freddie-prinze-jr-dating-207.html

  xxx rabe wape docdor yo toup
  nice anal sexesy photo
  aribans girls sex wap
  arabiski sekis com
  sexi ansha sayed pussy photos
  webcamlocals
  hpic xxx
  Alıntı yap

  SHQIPTARËT E IZMIR’IT NË TURQI FESTUAN PAVARËSINË E KOSOVËS ME NJË FESTIM MODEST

  SHQIPTARËT E IZMIR’IT NË TURQI FESTUAN PAVARËSINË E KOSOVËS ME NJË FESTIM MODEST...

  Bosfori i Stambollit Pushtohet Nga Unioni Studentor Shqiptar

  Bosfori i Stambollit Pushtohet Nga Unioni Studentor Shqiptar...

  U PREFSH NË PAQE EDITA JONË

  U PREFSH NË PAQE EDITA JONË Me keqardhje morem lajmin e trishtuar për Editen tonë, ajo ka ndërruar jetë dhe tani nuk është më me familjen e të dashurit e saj por është nje lule në parajsën e xhenetit. Unioni Studentor...

  PREZANTIMI I TROJEVE SHQIPTARE NË ISTANBUL TECHNICAL UNIVERSITY NGA U.S.SH.T Foto-lajm

  UNIONI STUDENTOR SHQIPTAR-TURQI SOT NË KUADËR TË "DITËS NDËRKOMBËTARE" KA BЁRЁ "PREZANTIMIN E TROJEVE SHQIPTARE" I CILI U ORGANIZUA NË ISTANBUL TECHNICAL UNIVERSITY (İTÜ)....

  ARSIMIMI NË GJUHEN SHQIPE U BË ZYRTARE NË TURQI

  ARSIMIMI NË GJUHEN SHQIPE U BË ZYRTARE NË TURQI NJOFTIM NGA, REPUBLIKA E TURQISË, MINISTRIA E ARSIMIT KOMBËTAR TURK: GJUHA SHQIPE ËSHTË FUTUR ZYRTARISHT NË PROGRAMIN ZYRTAR TË SHKOLLAVE QË NË KLASEN E PESTË FILLORE....

  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu Güncelleimage
image
image
image
BESA TIME 2004-2017 ®

Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.
Kontakto: info@besatime.com
RRETH NESH
1-BESATIME: ËSHTË Portal Interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. 2-BESATIME: KA PËR QËLLIM TJU PËRCJELLË TË INTERESUARVE DREJTË PËR SË DREJTI; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin E VËRTETË DHE TË PA-ANSHËM, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut. 3-BESATIME: ËSHTË E PAVARUR, nuk ka lidhje me asnjë Organizatë, Parti apo Lëvizje Politike. Financohet Vetëm nga Themeluesit e Vet. 4-BESATIME: Operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht. Është vazhdimësi e “Think-Tank Besa Strategy”. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. 5-BESATIME: Çdo shkrim i publikuar nё portal mund tё mos përputhet me mendimin tonë, dhe pёr kёtё arsye pёrgjegjёsia e shkrimit nё portal i pёrket vetem autorit. 6-BESATIME: Në të njëjten kohë është portali zyrtar i “DIASPORËS DHE LOBIT SHQIPTAR NË TURQI”.

DIZANJIMI WEBFAQES: Shaban ILIRI, PERKTHIMI NE SHQIP CAN ARNAVUT - Kontakto: shabaniliri35@gmail.com'