BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  SKANDAL KOMBËTAR: Shqipëria arreston kryetarin e Lëvizjes Për Shqipëri të Bashkuar Tahir Veliun

  Kategori: KRYESORET / LAJME / POLITIKE&EKONOMI / RAJONI Tarih: 7-06-2017, 17:05
  SKANDAL KOMBËTAR: Shqipëria arreston kryetarin e Lëvizjes Për Shqipëri të Bashkuar Tahir Veliun
  SKANDAL KOMBËTAR: Shqipëria arreston kryetarin e Lëvizjes Për Shqipëri të Bashkuar Tahir Veliun.

  Një skandal tjetër nga Tirana zyrtare ku turpëroi mbarë shqiptarët dhe shtetin e Republikës së Shqipërisë.
  Kanë kaluar 20 orë dhe Tirana zyrtare ende nuk jep asnjë informacion për gjëndjen dhe vend ndodhjen apo për shkakun e arrestimit të Tahir Veliut dhe bashkëpunëtorëve te tij .
  Mbrëmë me 6 Qershorit 2017 në pikën kufitare të Morinës nga Policia Shqiptare është arrestuar Tahir Veliu, Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar së bashku me dy bashkëpunëtorët e tij Alban Mulaj dhe Burim Veliu.

  "Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu dhe dy bashkëpunëtorët e tij Alban Mulaj dhe Burim Veliu, mbrëmjen e 6 Qershorit 2017, në orën 21:00, në pikën kufitare të Morinës janë arrestuar nga Policia Shqiptare dhe po mbahen nën arrest.

  Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar reagon ashpër ndaj ndalesave të vazhdueshme të kryetarit të LSHB-së dhe aktivistëve të tjerë. Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar nuk njeh kufijtë e imponuar dhe angazhohet për shuarjen e kufijve që ndajnë shqiptarët. Deri tani, nuk ka ndonjë informacion tjetër" shkruan në portalin zyrtarë "Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar"


  SKANDAL KOMBËTAR: Shqipëria arreston kryetarin e Lëvizjes Për Shqipëri të Bashkuar Tahir Veliun
  SKANDAL KOMBËTAR: Shqipëria arreston kryetarin e Lëvizjes Për Shqipëri të Bashkuar Tahir Veliun

  SKANDAL KOMBËTAR: Shqipëria arreston kryetarin e Lëvizjes Për Shqipëri të Bashkuar Tahir Veliun

  BesaTime.com

  SHQIPTARË, NGA PREVEZA NË MOLLË TË KUQE KEMI VEÇ NJË ATDHE

  "NE TË GJITHË SHQIPTARËT, PA DALLIME POLITIKE, KRAHINORE, FETARE E PREJARDHJEJE NGA PREVEZA NË MOLLË TË KUQE KEMI VEÇ NJË ATDHE" Nga Sokol BRAHAJ 10/05/2017 Ne të gjithë shqiptarët, pa dallime politike, krahinore, fetare e...

  SKANDAL KOMBËTAR: PROJEKTI STRATEGJIK TAP'I I FALET GREQISË

  SKANDAL KOMBËTAR: PROJEKTI STRATEGJIK TAP'I I FALET GREQISË Rrëmuja politike dhe errësira e qëllimshme mediatike bënë që të kalonte në heshtje publike njoftimi shqetësues se Greqia do të menaxhojë segmentin e gazsjellësit...

  DODA: NJË SELAM TJETËR PËR SHKIET E FYROM’it

  DODA: NJË SELAM TJETËR PËR SHKIET E FYROM’it Megjithëse është vënë në syrin e ciklonit nga sllavo-maqedonët, por edhe shqiptarë të bindur të konjukturës, Mesila Doda nuk është tërhequr nga deklaratat e saj për Iliridën. Në...

  BAC, ÇAMËRIA në KOSOVË: PA KOSOVË E ÇAMËRI S'KA SHQIPËRI

  BAC, ÇAMËRIA në KOSOVË: PA KOSOVË E ÇAMËRI S'KA SHQIPËRI Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, njëherësh nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë, me rastin e 19-vjetorit të rënies së komandatit legjendar Adem Jashari dhe familjes së tij...

  URIME KOSOVA JONË, NGA "DIASPORA DHE LOBI SHQIPTAR I TURQISE"

  "DIASPORA DHE LOBI SHQIPTAR I TURQISE" URON NËNTË VJETORIN E KOSOVËS TONË. "DIASPORA DHE LOBI SHQIPTAR I TURQISE" URON NËNTË VJETORIN E KOSOVËS TONË. 17 SHKURI ËSHTË DATË HISTORIKE PËR MBARË KOMBIN SHQIPTAR. I PËRULEMI ME...

  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu GüncelleSitemizi değerlendirin

image
image
image
image
BESA TIME 2004-2017 ®

Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.
Kontakto: info@besatime.com
RRETH NESH
1-BESATIME: ËSHTË Portal Interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. 2-BESATIME: KA PËR QËLLIM TJU PËRCJELLË TË INTERESUARVE DREJTË PËR SË DREJTI; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin E VËRTETË DHE TË PA-ANSHËM, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut. 3-BESATIME: ËSHTË E PAVARUR, nuk ka lidhje me asnjë Organizatë, Parti apo Lëvizje Politike. Financohet Vetëm nga Themeluesit e Vet. 4-BESATIME: Operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht. Është vazhdimësi e “Think-Tank Besa Strategy”. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. 5-BESATIME: Çdo shkrim i publikuar nё portal mund tё mos përputhet me mendimin tonë, dhe pёr kёtё arsye pёrgjegjёsia e shkrimit nё portal i pёrket vetem autorit. 6-BESATIME: Në të njëjten kohë është portali zyrtar i “DIASPORËS DHE LOBIT SHQIPTAR NË TURQI”.

DIZANJIMI WEBFAQES: Shaban ILIRI, PERKTHIMI NE SHQIP CAN ARNAVUT - Kontakto: shabaniliri35@gmail.com'