BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  SHQIPËRIA SOT LIGJËRISHT S’KA MË DREJTËSI

  Kategori: KRYESORET Tarih: 23-05-2019, 19:30
  SHQIPËRIA SOT LIGJËRISHT S’KA MË DREJTËSI

  SHQIPËRIA SOT LIGJËRISHT S’KA MË DREJTËSI
  23/05/2019

  Prof. Afrim Krasniqi ka analizen aktualitetin e krizës institucionale shtetërore që ka kapluar çdo institucion të Shqipërisë.

  Krasniqi në rrjetin e tij social FB shkruan:

  Në A2 CNN mbi aktualitetin politik dhe pritshmëritë
  Liderë të lumtur në një Shqipëri të palumtur, liderë të kënaqur në Shqipërinë e pakënaqur, liderë gjithnjë e më të pasur në një Shqipëri të varfër, elita që po i sjellin dëm të madh imazhit dhe interesave të vendit, modele të komunikimit me stilin rezolucionit kinez dhe paafta të komunikojnë në rrugë e gjuhë institucionale, shumë fjalë e deklarata konsumi por pak ose aspak politikë reale për qytetarët e vendin. Ku bashkohen? SPAK instrumenti që të gjithë e duan kundër Tjetrit, por që të gjithë i druhen"
  Në A2 CNN mbi aktualitetin politik dhe pritshmëritë
  #A2CNN
  https://a2news.com/video/drejtesia-dhe-kriza-politike-krasniqi-reagimet-reflektojne-friken-nga-spak/?fbclid=IwAR1BpuHqpnsl9coCmtdaRAiLeSm1dxDcGLp7Udxi_BBPm1GhWFPuFnzTVAY

  Klikoni këtu për të ndjekur analizen e plotë
  https://www.youtube.com/watch?v=bgNwvY5buh0

  SHQIPËRIA SOT LIGJËRISHT S’KA MË DREJTËSI

  23/05/2019
  BesaTime.com
  Hgcsbo 7 Haziran 2024 16:28

  purchase dulcolax online - <a href="https://gastroinfop.com/">bisacodyl us</a> liv52 10mg canada
  Alıntı yap
  Nqxabu 9 Haziran 2024 05:29

  order zovirax generic - <a href="https://dupsteron.com/">buy duphaston generic</a> dydrogesterone where to buy
  Alıntı yap
  Pauqfl 10 Haziran 2024 06:29

  bactrim 480mg usa - <a href="https://ketiracet.com/">buy levetiracetam 1000mg online</a> how to buy tobramycin
  Alıntı yap
  Unxglu 11 Haziran 2024 05:56

  griseofulvin for sale - <a href="https://fulviseoful.com/">buy generic griseofulvin</a> order gemfibrozil 300mg pills
  Alıntı yap
  Lmpjxj 12 Haziran 2024 09:07

  order forxiga - <a href="https://forpaglif.com/">order forxiga 10mg without prescription</a> buy precose 25mg without prescription
  Alıntı yap
  Qtxzaa 13 Haziran 2024 04:59

  cheap dramamine 50 mg - <a href="https://bisacolax.com/">dimenhydrinate pill</a> buy actonel 35 mg online
  Alıntı yap
  Tqrcbj 14 Haziran 2024 19:12

  vasotec price - <a href="https://xalanoprost.com/">xalatan order</a> xalatan usa
  Alıntı yap
  Ttkkov Dün, 04:42

  buy etodolac generic - <a href="https://etodograph.com/">monograph order online</a> order generic cilostazol 100mg
  Alıntı yap

  JU LUTEM MOS E NDALONI PROTESTEN

  JU LUTEM MOS E NDALONI PROTESTEN Nga: Vezuela Sanxhaku...

  PËRSE MË DETYRUAT TË THEM: JAM E LUMTUR QË NUK JETOJ NË ATDHEUN TIM

  O SHQIPËRIA IME ÇFARË PO NDODH ME NE? PËRSE MË DETYRUAT TË THEM: JAM E LUMTUR QË NUK JETOJ NË ATDHEUN TIM...

  LIDHJET NË BALLKAN: HORIZONTALISHT TIRANË↔SOFJE: VERTIKALISH BEOGRAD↔ATHINË

  LIDHJET NË BALLKAN: HORIZONTALISHT TIRANË↔SOFJE: VERTIKALISH BEOGRAD↔ATHINË Në lidhje me këtë proces, profesor Enver Bytyci thotë se "BE do ta ketë tepër rëndë për t’i përafruar këto vende, sepse sipas tij, në Ballkan gjithnjë ka...

  Presidenti Nishani priti Zv/Kryeministrin Kinez Zhang Gaoli

  Presidenti Nishani priti Zv/Kryeministrin Kinez Zhang Gaoli Presidenti Nishani përshëndeti vizitën e zotit Gaoli në Tiranë, duke e konsideruar si një shenjë domethënëse miqësie e të vëmendjes që Kina dhe zyrtarët e saj më të...

  O ARTA DADE: DO S’DO TI ÇËSHTJA ÇAME ËSHTË ÇËSHTJE KOMBËTARE DHE E TË GJITHË SHQIPTARËVE

  O ARTA DADE: DO S’DO TI ÇËSHTJA ÇAME ËSHTË ÇËSHTJE KOMBËTARE DHE E TË GJITHË SHQIPTARËVE shkruan adresen e vet te rrjetit social Vjollca Braho. Postimi i plotë;...

  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu GüncelleSitemizi değerlendirin

BESATIME►QË NGA 2002’SHI©◄

Të gjitha tekstet, imazhet dhe përmbajtjet në botimin e kësaj faqe interneti i përkasin BesaTime©. Ndalohet kopjimi ose riprodhimi i paautorizuar i kësaj faqeje.
Kontakt: www.BesaTime.com | besatimenews@gmail.com |
RRETH NESH►
► BesaTime është portal interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. Ka për qëllim tju përcjellë të Interesuarve drejtë për së drejti; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin e vërtetë dhe të pa-anshëm, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut.
► BesaTime operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht, është e pavarur, nuk ka lidhje me asnjë organizatë, parti apo lëvizje politike, financohet vetëm nga themeluesit e vet. Është vazhdimësi e Think Tank Besa Strategy. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. BesaTime në të njëjten kohë është portal ku Diaspora dhe Lobi Shqiptar në Turqi publikon.
►BesaTime është rrjet shqiptar i lajmeve, analizave dhe i mendimit strategjik, me seli në Izmir, Turqi. Rrjeti filloi pune më 28 nentor 2002 dhe mbulon lajmet botërore nga një këndvështrim objektiv. Çdo artikull i publikuar në portal mund të mos përputhet me idetë tona dhe për këtë arsye përgjegjësia i takon vetëm autorit.
► Kryeredaktori: Dr. Sokol Brahaj

Dizajn: CAN ARNAVUT - Kontakt: canarnavut@yandex.com