BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  BUSHATI: RRJEDHAT EURO-ATLANTIKE JETIKE PËR STABILITET NË RAJON

  Kategori: KRYESORET Tarih: 23-01-2017, 23:43
  BUSHATI: RRJEDHAT EURO-ATLANTIKE JETIKE PËR STABILITET NË RAJON
  BUSHATI: RRJEDHAT EURO-ATLANTIKE JETIKE PËR STABILITET NË RAJON

  Kryediplomati shqiptar Ditmir Bushati “Vizioni i Shqipërisë është për një rajon të sigurt ku proceset demokratike shtet-konsoliduese vijojnë pa u keqpërdorur nga aktorë të tretë” deklaron pas takimit me përfaqësuesen e lartë të BE-së për politikën e jashtme Federica Mogherini në faqen e tij zyrtare në rrjetin social FB.

  Deklarata e e plote kryediplomatit shqiptar; Takim miqësor me Përfaqësuesen e Lartë për Politikën e Jashtme dhe të Sigurisë të BE-së, Federica Mogherini, në kuadër të Ministerialit të Mesdheut në Barcelonë. Diskutuam për zhvillimet e fundit në rajon, rolin stabilizues dhe europianizues të shqiptarëve në shtetet ku ata jetojnë, vizionin e Shqipërisë për një rajon të sigurt ku proceset demokratike shtet-konsoliduese vijojnë pa u keqpërdorur nga aktorë të tretë. Shqipëria mbetet e angazhuar për të vijuar kontributin e saj për një rajon të kyçur në rjedhat euro-atlantike.
  BUSHATI: RRJEDHAT EURO-ATLANTIKE JETIKE PËR STABILITET NË RAJON
  Wqtfka 14 Mart 2024 15:49

  cipro sale - <a href="https://cipropro.top/bactrimos/">bactrim 960mg tablet</a> order augmentin generic
  Alıntı yap
  Iruggq 15 Mart 2024 08:35

  buy cipro generic - <a href="https://metroagyl.top/clindamycin/">brand sulfamethoxazole</a> augmentin 625mg drug
  Alıntı yap
  Owaseo 18 Mart 2024 05:01

  purchase flagyl - <a href="https://metroagyl.top/clindamycin/">where to buy cleocin without a prescription</a> buy zithromax 250mg generic
  Alıntı yap
  Hpkrjg 20 Mart 2024 01:48

  buy ivermectin 3mg - <a href="https://keflexin.top/aczone/">where can i buy aczone</a> sumycin canada
  Alıntı yap
  Cztzad 20 Mart 2024 10:04

  buy valacyclovir 500mg pill - <a href="https://gnantiviralp.com/starlix/">buy starlix without a prescription</a> buy cheap generic acyclovir
  Alıntı yap
  Wakfex 22 Mart 2024 04:26

  buy flagyl 400mg online - <a href="https://metroagyl.top/keflexcapsule/">buy generic amoxicillin for sale</a> buy zithromax 250mg pill
  Alıntı yap
  Comlqh 24 Mart 2024 02:05

  lasix 40mg pills - <a href="https://antipathogenc.com/minipressm/">buy cheap generic minipress</a> buy captopril tablets
  Alıntı yap
  Ibtpwg 25 Mart 2024 21:50

  glycomet cheap - <a href="https://gnantiacidity.com/combivir/">how to get lamivudine without a prescription</a> order lincomycin without prescription
  Alıntı yap
  Rygbsh 27 Mart 2024 09:01

  zidovudine tubes - <a href="https://canadiangnp.com/rulide/">oral rulide</a> zyloprim canada
  Alıntı yap
  Zmibud 28 Mart 2024 06:48

  clozaril drug - <a href="https://genonlinep.com/pepcid/">famotidine 40mg tablet</a> purchase famotidine online cheap
  Alıntı yap
  Gmgkav 30 Mart 2024 12:06

  quetiapine 100mg us - <a href="https://gnkantdepres.com/zoloft/">buy sertraline cheap</a> order eskalith for sale
  Alıntı yap
  Smlqdm 31 Mart 2024 00:26

  order anafranil 25mg online cheap - <a href="https://antdeponline.com/remeron/">mirtazapine tablet</a> pill sinequan 25mg
  Alıntı yap
  Sjupjx 1 Nisan 2024 08:24

  hydroxyzine medication - <a href="https://antdepls.com/prozac/">buy prozac pills</a> endep 10mg brand
  Alıntı yap
  Nanfbo 4 Nisan 2024 02:43

  augmentin 1000mg over the counter - <a href="https://atbioinfo.com/">buy clavulanate paypal</a> buy baycip paypal
  Alıntı yap
  Bygfly 10 Nisan 2024 01:00

  order azithromycin generic - <a href="https://gncatbp.com/ctinidazole/">buy tinidazole 500mg without prescription</a> buy ciplox 500mg online cheap
  Alıntı yap
  Uekjsv 10 Nisan 2024 10:54

  buy generic cleocin over the counter - <a href="https://cadbiot.com/cefpodoxime/">vantin 100mg cheap</a> chloromycetin for sale online
  Alıntı yap
  Csphfl 12 Nisan 2024 18:10

  stromectol pills canada - <a href="https://antibpl.com/">ivermectine</a> cefaclor 500mg ca
  Alıntı yap
  Erensw 14 Nisan 2024 01:54

  cost albuterol - <a href="https://antxallergic.com/xsseroflo/">purchase seroflo</a> buy theo-24 Cr 400 mg online cheap
  Alıntı yap
  Lnnlfu 15 Nisan 2024 18:21

  depo-medrol otc - <a href="https://ntallegpl.com/getazelastine/">azelastine 10ml uk</a> buy astelin 10ml nasal spray
  Alıntı yap
  Bpayro 16 Nisan 2024 12:16

  clarinex cheap - <a href="https://rxtallerg.com/ventolinpill/">albuterol inhalator over the counter</a> order ventolin 2mg
  Alıntı yap
  Wdepkx Bugün, 09:16

  buy micronase pills - <a href="https://prodeprpl.com/glipizide10/">buy glucotrol 10mg online cheap</a> buy dapagliflozin 10mg generic
  Alıntı yap

  BRUKSELI GREQISË: MBLIDHE MENDJEN SE KE ENDE 696 FSHATRA SHQIPTARË QË FLASIN SHQIP

  KRYEQYTETI E BE-së I TERHEQ VESHET KREQISE DUKE I THËNË: MBLIDHE MENDJEN SE KE ENDE 696 FSHATRA SHQIPTARË QË FLASIN SHQIP...

  MPJ: VEPRIMET KONSULLORE NGA DATA 16 JANAR 2017 VETËM ONLINE

  MPJ: VEPRIMET KONSULLORE NGA DATA 16 JANAR 2017 VETËM ONLINE Konullatat shqiptare nëper botë lajmërojnë se nga data 16 janar 2017 për të gjitha veprimet konsullore aplikohet vetëm online....

  SHPËTIM IDRIZI: PDIU ËSHTË PARTI SOVRANE, KOMBETARE KU EDHE E KEMI TREGUAR KËTË GJË. PDIU NUK ËSHTË AS SHPATË, AS JASTËK I ASNJËRËS.

  SHPËTIM IDRİZİ: ***PDIU ËSHTË PARTI SOVRANE, KOMBETARE KU EDHE E KEMI TREGUAR KËTË GJË. ***PDIU NUK ËSHTË AS SHPATË, AS JASTËK I ASNJËRËS. ***SI SHQIPTARE TE ÇAMËRISË NUK I KEMI BORXH KËRKUJT, JEMI NË GJENDJE TË FALIM DHE JEMI...

  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu GüncelleSitemizi değerlendirin

BESATIME►QË NGA 2002’SHI©◄

Të gjitha tekstet, imazhet dhe përmbajtjet në botimin e kësaj faqe interneti i përkasin BesaTime©. Ndalohet kopjimi ose riprodhimi i paautorizuar i kësaj faqeje.
Kontakt: www.BesaTime.com | besatimenews@gmail.com |
RRETH NESH►
► BesaTime është portal interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. Ka për qëllim tju përcjellë të Interesuarve drejtë për së drejti; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin e vërtetë dhe të pa-anshëm, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut.
► BesaTime operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht, është e pavarur, nuk ka lidhje me asnjë organizatë, parti apo lëvizje politike, financohet vetëm nga themeluesit e vet. Është vazhdimësi e Think Tank Besa Strategy. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. BesaTime në të njëjten kohë është portal ku Diaspora dhe Lobi Shqiptar në Turqi publikon.
►BesaTime është rrjet shqiptar i lajmeve, analizave dhe i mendimit strategjik, me seli në Izmir, Turqi. Rrjeti filloi pune më 28 nentor 2002 dhe mbulon lajmet botërore nga një këndvështrim objektiv. Çdo artikull i publikuar në portal mund të mos përputhet me idetë tona dhe për këtë arsye përgjegjësia i takon vetëm autorit.
► Kryeredaktori: Dr. Sokol Brahaj

Dizajn: CAN ARNAVUT - Kontakt: canarnavut@yandex.com