BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  MPJ: VEPRIMET KONSULLORE NGA DATA 16 JANAR 2017 VETËM ONLINE

  Kategori: KRYESORET Tarih: 19-01-2017, 12:16
  MPJ: VEPRIMET KONSULLORE NGA DATA 16 JANAR 2017 VETËM ONLINE
  Në këtë drejtim kohet e fundit prezantimi i SISTEMIT TE SHERBIMEVE ONLINE është bërë nga ministri z. Ditmir Bushati, në të gjitha vizitat e e bëra në përfaqesitë diplomatike tonat jashte shtetit.

  Në njoftimin e Ministrise së Punëve të Jashte ka nje vend te veçante dhe platforma që ofron procedurat e automatizuara dhe dixhitalizimin e të gjitha shërbimeve konsullore për të interesuarit në të gjithë botën.

  MPJ: VEPRIMET KONSULLORE NGA DATA 16 JANAR 2017 VETËM ONLINE

  Ministria Puneve te Jashte per sherbimet konsullore online ë faqen zyrtare ofron këtë link "Shërbimet Konsullore Online"
  http://www.punetejashtme.gov.al/al/sherbime/sherbimet-konsullore-online

  MPJ: VEPRIMET KONSULLORE NGA DATA 16 JANAR 2017 VETËM ONLINEMPJ: VEPRIMET KONSULLORE NGA DATA 16 JANAR 2017 VETËM ONLINEMPJ: VEPRIMET KONSULLORE NGA DATA 16 JANAR 2017 VETËM ONLINE
  BesaTime.com
  Hputyr 15 Mart 2024 04:58

  order ciprofloxacin pill - <a href="https://cipropro.top/augmentin500/">order augmentin 375mg</a> order augmentin 1000mg without prescription
  Alıntı yap
  Vywsqp 15 Mart 2024 14:33

  order cipro 500mg pill - <a href="https://metroagyl.top/clindamycin/">order bactrim 960mg without prescription</a> buy augmentin 1000mg online
  Alıntı yap
  Decfme 20 Mart 2024 16:29

  valtrex 500mg us - <a href="https://gnantiviralp.com/nemasole/">buy nemasole pills</a> oral acyclovir 800mg
  Alıntı yap
  Ypopbh 20 Mart 2024 17:39

  ivermectin 3mg oral - <a href="https://keflexin.top/amoxiclav/">co-amoxiclav usa</a> buy sumycin generic
  Alıntı yap
  Cferxu 22 Mart 2024 10:28

  flagyl 400mg pills - <a href="https://metroagyl.top/oxytetracycline/">terramycin usa</a> azithromycin 250mg ca
  Alıntı yap
  Lhrzan 22 Mart 2024 20:06

  ampicillin cheap <a href="https://ampiacil.top/penicillinused/">buy penicillin without prescription</a> order amoxicillin pills
  Alıntı yap
  Vtskho 24 Mart 2024 08:12

  buy cheap generic lasix - <a href="https://antipathogenc.com/capoten/">capoten generic</a> buy capoten 25 mg sale
  Alıntı yap
  Lfhtcr 27 Mart 2024 23:17

  cost retrovir 300 mg - <a href="https://canadiangnp.com/rulide/">rulide price</a> order zyloprim generic
  Alıntı yap
  Izxrfc 28 Mart 2024 23:55

  order clozapine generic - <a href="https://genonlinep.com/amaryl/">order amaryl 4mg pill</a> order famotidine 40mg without prescription
  Alıntı yap
  Ecqadw 30 Mart 2024 19:19

  buy quetiapine 100mg online - <a href="https://gnkantdepres.com/">purchase seroquel generic</a> cheap eskalith pills
  Alıntı yap
  Haxags 31 Mart 2024 18:16

  order clomipramine 25mg for sale - <a href="https://antdeponline.com/remeron/">remeron 30mg canada</a> order sinequan sale
  Alıntı yap
  Gawqzp 1 Nisan 2024 14:24

  order hydroxyzine 10mg online cheap - <a href="https://antdepls.com/endep/">how to buy endep</a> order amitriptyline
  Alıntı yap
  Pmdxwp 4 Nisan 2024 20:04

  augmentin online buy - <a href="https://atbioinfo.com/septra/">buy bactrim online cheap</a> ciprofloxacin 500mg brand
  Alıntı yap
  Dnhyin 5 Nisan 2024 05:44

  amoxicillin usa - <a href="https://atbioxotc.com/">amoxicillin generic</a> order cipro 1000mg sale
  Alıntı yap
  Xobmzy 10 Nisan 2024 18:17

  cleocin 300mg without prescription - <a href="https://cadbiot.com/cefixime/">cefixime 100mg pills</a> buy chloramphenicol no prescription
  Alıntı yap
  Kopdep 10 Nisan 2024 20:14

  oral azithromycin - <a href="https://gncatbp.com/dofloxacin/">floxin us</a> brand ciprofloxacin 500mg
  Alıntı yap
  Egclcg 13 Nisan 2024 12:58

  buy stromectol 6mg - <a href="https://antibpl.com/tylquin/">buy levaquin 250mg generic</a> how to get cefaclor without a prescription
  Alıntı yap
  Infpjh 14 Nisan 2024 09:01

  albuterol inhalator medication - <a href="https://antxallergic.com/cvallegra/">fexofenadine 120mg pills</a> theophylline 400mg cheap
  Alıntı yap
  Prtejn 16 Nisan 2024 14:04

  medrol 8mg for sale - <a href="https://ntallegpl.com/montelukast/">order montelukast 5mg pill</a> astelin usa
  Alıntı yap
  Gdoifs 16 Nisan 2024 19:25

  order desloratadine 5mg without prescription - <a href="https://rxtallerg.com/ventolinpill/">ventolin 4mg sale</a> order albuterol inhalator generic
  Alıntı yap
  Pnonpw Bugün, 15:54

  purchase glyburide without prescription - <a href="https://prodeprpl.com/pioglitazone30/">actos over the counter</a> order forxiga 10mg online cheap
  Alıntı yap

  BUSHATI: RRJEDHAT EURO-ATLANTIKE JETIKE PËR STABILITET NË RAJON

  BUSHATI: RRJEDHAT EURO-ATLANTIKE JETIKE PËR STABILITET NË RAJON Kryediplomati shqiptar Ditmir Bushati “Vizioni i Shqipërisë është për një rajon të sigurt ku proceset demokratike shtet-konsoliduese vijojnë pa u keqpërdorur nga...

  BRUKSELI GREQISË: MBLIDHE MENDJEN SE KE ENDE 696 FSHATRA SHQIPTARË QË FLASIN SHQIP

  KRYEQYTETI E BE-së I TERHEQ VESHET KREQISE DUKE I THËNË: MBLIDHE MENDJEN SE KE ENDE 696 FSHATRA SHQIPTARË QË FLASIN SHQIP...

  Maxhoranca dhe Opozita Bashkohen Kundra Serbisë

  Qeveria e Kosovës u mbështet për herë të parë që nga fillimi i mandatit të saj, dy vjet më parë, nga një deputet i Vetëvendosjes, në një veprim të saj. Për ta marrë këtë mbështetje, qeverisë iu desh ta ndërmarrë një vendim të...

  SHPËTIM IDRIZI: PDIU ËSHTË PARTI SOVRANE, KOMBETARE KU EDHE E KEMI TREGUAR KËTË GJË. PDIU NUK ËSHTË AS SHPATË, AS JASTËK I ASNJËRËS.

  SHPËTIM IDRİZİ: ***PDIU ËSHTË PARTI SOVRANE, KOMBETARE KU EDHE E KEMI TREGUAR KËTË GJË. ***PDIU NUK ËSHTË AS SHPATË, AS JASTËK I ASNJËRËS. ***SI SHQIPTARE TE ÇAMËRISË NUK I KEMI BORXH KËRKUJT, JEMI NË GJENDJE TË FALIM DHE JEMI...

  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu GüncelleSitemizi değerlendirin

BESATIME►QË NGA 2002’SHI©◄

Të gjitha tekstet, imazhet dhe përmbajtjet në botimin e kësaj faqe interneti i përkasin BesaTime©. Ndalohet kopjimi ose riprodhimi i paautorizuar i kësaj faqeje.
Kontakt: www.BesaTime.com | besatimenews@gmail.com |
RRETH NESH►
► BesaTime është portal interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. Ka për qëllim tju përcjellë të Interesuarve drejtë për së drejti; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin e vërtetë dhe të pa-anshëm, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut.
► BesaTime operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht, është e pavarur, nuk ka lidhje me asnjë organizatë, parti apo lëvizje politike, financohet vetëm nga themeluesit e vet. Është vazhdimësi e Think Tank Besa Strategy. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. BesaTime në të njëjten kohë është portal ku Diaspora dhe Lobi Shqiptar në Turqi publikon.
►BesaTime është rrjet shqiptar i lajmeve, analizave dhe i mendimit strategjik, me seli në Izmir, Turqi. Rrjeti filloi pune më 28 nentor 2002 dhe mbulon lajmet botërore nga një këndvështrim objektiv. Çdo artikull i publikuar në portal mund të mos përputhet me idetë tona dhe për këtë arsye përgjegjësia i takon vetëm autorit.
► Kryeredaktori: Dr. Sokol Brahaj

Dizajn: CAN ARNAVUT - Kontakt: canarnavut@yandex.com