BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.

  Kategori: KRYESORET Tarih: 28-09-2017, 00:14
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.

  "Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë,
  do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Populli i Shqipërisë, bashkëkombësit tanë
  kanë qenë me ne në çdo kohë
  dhe rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë"

  Kështu është shprehur Kryeministri Ramush Haradinaj në vizitë e parë zyrtare në Atdheun e tij.

  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.

  Mesazhi i plotë i kryeministrit Haradinaj sot në Tiranë

  "Kosova ka një rrugë të vështirë të krejt etapave të veta, por çdoherë e ka ndjerë që nuk është vetëm. Edhe në momentet tona më të vështira nuk kemi mbetur vetëm. Pra, populli i Shqipërisë, bashkëkombësit tanë kanë qenë me ne në çdo kohë dhe rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë.
  Sot, mbajtëm edhe takimin e parë inaugurues të Komisionit për organizimin e Vitit Mbarëkombëtar të Gjergj Kastriotit – Skënderbeut. Jam falënderues për nderin që m'u bë, që të jemi bashkë edhe një vit në angazhimet e përbashkëta, për heroin tonë që na ka bërë çdo herë krenar.
  Këtë vit mund të dëshmojmë që kemi punuar mirë për qytetarët tanë. Nuk kemi munguar asnjëherë dhe nuk do të mungojmë asnjëherë, që t'u tregojmë bashkëvendasve tanë që ta ndiejmë njëri-tjetrin më afër dhe gjithçka që ndodhë mes nesh të jetë në dobi të popullit shqiptar.
  Do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Falemnderit për pritjen dhe kujdesin. RH" përfundon mesazhin Haradinaj.

  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  Rrugëtimin tonë do ta vazhdojmë bashkë me Shqipërinë, do të mbetemi gjithmonë bashkë.
  BesaTime.com
  Meyhaj 15 Temmuz 2024 22:46

  order verapamil - <a href="https://infoheartdisea.com/atenolol/">tenoretic without prescription</a> cheap tenoretic sale
  Alıntı yap
  Vdsiyp 16 Temmuz 2024 12:30

  order atenolol 100mg without prescription - <a href="https://heartmedinfox.com/">tenormin 50mg over the counter</a> coreg for sale
  Alıntı yap
  Wzwect 18 Temmuz 2024 13:20

  buy cheap generic atorlip - <a href="https://infoxheartmed.com/enalapril/">enalapril 5mg tablet</a> bystolic sale
  Alıntı yap
  Xmhldp Dün, 04:55

  buy gasex pills for sale - <a href="https://herbalinfomez.com/ashwagandha/">order ashwagandha sale</a> order diabecon for sale
  Alıntı yap

  Ramush Haradinaj dhe Shpetim Idrizi: Aleancë Strategjike për Ardhmërinë e Drejtësisë, Integrimit dhe Unitetit Kombëtar

  Ramush Haradinaj dhe Shpetim Idrizi: Aleancë Strategjike për Ardhmërinë e Drejtësisë, Integrimit dhe Unitetit Kombëtar...

  "MIRË SE ERDHE RAMUSHI JONË" URIMI NGA DIASPORA SHQIPTARE - TURQI

  "MIRË SE ERDHE RAMUSHI JONË" URIMI NGA DIASPORA SHQIPTARE - TURQI...

  EDI: T’GJITHË SHQIPTARËT PO I BASHKOJ, HASHIMI: ANI DE BAC, BASHKË E KRYJMË

  RAMA: T’GJITHË SHQIPTARËT PO I BASHKOJ, THAÇI: ANI DE BAC, BASHKË E KRYJMË EDI RAMA "bashkimi i Shqipërisë me Kosovën nuk mund të përjashtohet nëse perspektiva për anëtarësimin e Ballkanit në BE venitet. HASHIM THAÇI: “Bashkimi...

  BAC, ÇAMËRIA në KOSOVË: PA KOSOVË E ÇAMËRI S'KA SHQIPËRI

  BAC, ÇAMËRIA në KOSOVË: PA KOSOVË E ÇAMËRI S'KA SHQIPËRI Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, njëherësh nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë, me rastin e 19-vjetorit të rënies së komandatit legjendar Adem Jashari dhe familjes së tij...

  ME RAMUSHIN: ME 4 SHKURT TUBIM PAQËSOR PËRBALLË KOMISIONIT EVROPIAN

  ME RAMUSHIN: TUBIM PAQËSOR PËRBALLË KOMISIONIT EVROPIAN TË SHTUNËN MË DATËN 04-02-2017, ORA14:30 Për lirimin e plotë të Ramush Haradinajt! Për kolektivin, Ahmet Gjanaj Deputet i Rajonit të Brukselit Kolektivi i shumicës së...

  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu GüncelleSitemizi değerlendirin

BESATIME►QË NGA 2002’SHI©◄

Të gjitha tekstet, imazhet dhe përmbajtjet në botimin e kësaj faqe interneti i përkasin BesaTime©. Ndalohet kopjimi ose riprodhimi i paautorizuar i kësaj faqeje.
Kontakt: www.BesaTime.com | besatimenews@gmail.com |
RRETH NESH►
► BesaTime është portal interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. Ka për qëllim tju përcjellë të Interesuarve drejtë për së drejti; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin e vërtetë dhe të pa-anshëm, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut.
► BesaTime operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht, është e pavarur, nuk ka lidhje me asnjë organizatë, parti apo lëvizje politike, financohet vetëm nga themeluesit e vet. Është vazhdimësi e Think Tank Besa Strategy. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. BesaTime në të njëjten kohë është portal ku Diaspora dhe Lobi Shqiptar në Turqi publikon.
►BesaTime është rrjet shqiptar i lajmeve, analizave dhe i mendimit strategjik, me seli në Izmir, Turqi. Rrjeti filloi pune më 28 nentor 2002 dhe mbulon lajmet botërore nga një këndvështrim objektiv. Çdo artikull i publikuar në portal mund të mos përputhet me idetë tona dhe për këtë arsye përgjegjësia i takon vetëm autorit.
► Kryeredaktori: Dr. Sokol Brahaj

Dizajn: CAN ARNAVUT - Kontakt: canarnavut@yandex.com