BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  MESDHEU: VENDI KU GREQIA SI GJITHMONË ËSHTË MASHË E FRANCËS

  Kategori: KRYESORET / LAJME / POLITIKE&EKONOMI / RAJONI / BOTA / ANALIZE Tarih: 1-12-2020, 12:42
  MESDHEU: VENDI KU GREQIA SI GJITHMONË ËSHTË MASHË E FRANCËS  MESDHEU: VENDI KU GREQIA SI GJITHMONË ËSHTË MASHË E FRANCËS

  Një takim urgjent me pjesëmarrjen e komandantëve të forcave dhe zëvendësministrave Yunus Emre Karaosmanoglu dhe Alpaslan Kavaklıoglu u mbajt përmes videokonferencës nën kryesimin e ministrit të mbrojtjes Hulusi Akar, ku ministri Akar foli për çeshtjen në Mesdheun Lindor.

  “Ne nuk jemi ata që përshkallëzojnë tensionet dhe ngjarjet. Ne vërtet po përpiqemi të bëjmë gjithçka që është e mundur për të zgjidhur problemet tona duke biseduar dhe diskutuar mbi to në dialog dhe në kuadër të marrëdhënieve të mira fqinjësore. Fatkeqësisht, fqinji ynë me kokëfortësi po shmang bisedimet dhe negociatat për këtë çështje dhe po kërkon zgjidhje duke trokitur në porta tjera. Megjithëse kemi thënë vazhdimisht se nuk mund të ketë zgjidhje në këtë mënyrë, se nuk mund të gjejnë zgjidhje në këtë mënyrë, ata ende insistojnë dhe po bëjnë gabim”, deklaroi Akar.

  Duke theksuar se Turqia dhe Greqia mund të zgjidhin një pjesë të madhe të problemeve të tyre me dialogun si dy vende fqinje, Akar tha: “Ne duam të flasim për këtë. Mund ta diskutojmë këtë brenda kornizës së masave të ndërtimit të besimit të ndërsjelltë, mund të diskutojmë brenda kornizës së negociatave, mund të diskutojmë në negociata nën udhëheqjen e Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s nën emrin e procedurave të ndarjes. Ndërsa e gjithë kjo është e qartë, për fat të keq (pala greke) po merr një qëndrim shumë të kundërt dhe po i shmang ato”, bëri të ditur Akar, ndërsa vijoi me këto fjalë: “Ndërkohë që e vërteta është kjo, ata vazhdojnë me ritmin 'Ju përshkallëzuat dhe keni rritur tensione, keni bërë provokime'. Këto në të vërtetë nuk paraqesin rrugëdalje, shpresojmë që kjo të kuptohet. Mënyra se si po veprojmë është e drejtë. Në rrugën në të cilën ne besojmë, ne do të mbrojmë të drejtat dhe interesat tona, si dhe do të mbajmë marrëdhënie të mira fqinjësore. Çfarëdo që duhet bërë për të drejtat dhe interesat edhe të vëllezërve tanë qipriotë edhe të vendit tonë, ne do të bëjmë ato. Gjithashtu njohim të drejtën ndërkombëtare dhe vendimet e marra dhe do të vazhdojmë të përparojmë vazhdimisht brenda kësaj kornize”.

  MESDHEU: VENDI KU GREQIA SI GJITHMONË ËSHTË MASHË E FRANCËS

  Ministri Turk Hulusi Akar nënvizoi se Greqia kishte bërë dhe vadhon të bëjë gabimin fatal qe kërkon një zgjidhje për Mesdheun Lindor në portat tjera pa u negociuar me ne.


  Ndërsa Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg mbajti një konferencë shtypi përpara Takimit të Ministrave të Jashtëm të NATO-s që do të mbahet më 1 dhe 2 dhjetor, ku theksoi duke thënë se ai do të vazhdojë të punojë në gjetjen e mënyrave për të cilat Turqia dhe Greqia do të bien dakord për të zgjidhur mosmarrëveshjet.

  Duke iu përgjigjur një pyetje në lidhje me mekanizmin e procedurave të ndarjes të vendosura midis Turqisë dhe Greqisë në NATO, Stoltenberg tha se ai mbetet i shqetësuar për zhvillimet në Mesdheun Lindor, kështu që ata po punojnë për të parandaluar konfliktin dhe për të ulur tensionet.

  Stoltenberg deklaroi se ai kishte mësuar që anija e kërkimit sizmik “Oruç Reis” ishte kthyer në Portin e Antalias ndërsa shtoi se "Kjo do të ndihmojë në uljen e tensioneve dhe do të lehtësojë progresin për ndarje," tha ai.

  Stoltenberg kujtoi se një linjë komunikimi u krijua midis Turqisë dhe Greqisë për të parandaluar incidente dhe aksidente dhe se të dy vendet anuluan disa stërvitje gjatë festave të tyre kombëtare.

  “Unë kam paraqitur propozime se si të forcojmë këtë mekanizëm dhe të zvogëlojmë rrezikun e incidenteve dhe aksidenteve që ndodhin. Ne duhet të gjejmë mënyra që do të pranohen nga Turqia dhe Greqia. Unë do të vazhdoj të punoj për këtë çështje sepse ajo që është e rëndësishme për mua është që kur ka dallime midis aleatëve, NATO ofron një platformë për t'u ulur dhe për të folur rreth tyre, për të adresuar mosmarrëveshjet dhe për të gjetur hapa pozitivë në drejtimin e duhur”, bëri të ditur sekretari i NATO-s.

  “Procedurat e ndarjes në NATO çojnë gjithashtu në fillimin e negociatave mbi çështjet kryesore midis Turqisë dhe Greqisë. Gjermania dhe disa vende të tjera po punojnë për këtë çështje. NATO nuk është pjesë e këtyre negociatave, por mbështet fuqimisht këto përpjekje”, përfundoi Stoltenberg. Marrë nga TRT-SHQIP

  BesaTime

  MESDHEU: VENDI KU GREQIA SI GJITHMONË ËSHTË MASHË E FRANCËS  BesaTime.com


  Zinamaifs Dün, 16:57

  dd9f21 donde comprar cialis yahoo

  generic cialis online

  which type of viagra is best

  cheap viagra

  best results to take viagra

  buy viagra

  dd9f21 cialis generico baratos

  buy cialis online

  viagra motto

  online viagra

  gnstig viagra

  generic viagra

  444031 cialis im internet kaufen  http://cialisuqpor.com/

  444021 cialis generic 300 pills

  generic cialis

  444021 compra cialis originale

  online cialis

  1fd021 viagra cialis medicamentos

  viagra generic

  06db31 cialis once a day buy  https://cia20online.com/

  06db21 try it cialis soft generic

  cheap cialis online

  06db21 achat cialis generique europe

  cheap cialis

  06db21 click now cialisbest cialis

  cialis online

  1fd031 click now india generic viagra  https://cheapandbestonline20.com/ only now 5mg cialis uk  https://cia20online.com/ cialis prix pharmacie belgique  http://cialishhqoeur.com/ herbal cialis australia  http://cialisooie.com/

  d2c621 online loans in georgia

  payday loans online

  writers research

  erectile dysfunction pills

  d2c621 best place to get instant loans

  payday advance

  do my accounting assignment for me

  generic cialis online

  cc0021 buy viagra cheap fed ex

  viagra france

  as emergency loan

  no faxing payday advance

  bibliography of a website

  cheap cialis online
  Alıntı yap
  maifs Dün, 17:23

  cheap viagra uk approved

  buy viagra
  <a href="https://viagraowol.com/"> buy cheap viagra online</a>

  buy viagra super active boots
  Alıntı yap
  Nyleamaifs Dün, 17:55

  soft tabs viagra discount

  viagra online pharmacy

  <a href="http://viagrayqdd.com/">cheap viagra</a>cialis boite de 28

  buy cialis online

  <a href="https://viaseptoday.com/">buy cialis</a>

  honest place to buy viagra

  buy viagra

  <a href="http://vigraweuy.com/">viagra super active plus</a>costul unei pastile viagra

  viagra cheap

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">viagra online</a>is 20mg cialis safe

  cialis online

  <a href="https://cia20online.com/">generic cialis online</a>ja existe cialis generico

  cialis

  <a href="http://cialishhqoeur.com/">buy cialis</a>

  viagra typical cost

  viagra cheap

  <a href="http://vigraweuy.com/">viagra cheap</a>viagra pills online low price

  buy viagra

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">viagra cheap</a>cialis una volta al giorn

  generic cialis

  <a href="https://cia20online.com/">cheap cialis online</a>pharmacie cialis en ligne

  online cialis

  <a href="http://cialishhqoeur.com/">cheap cialis</a>

  viagra rapid heart beat

  online viagra

  <a href="https://viagratodaybest.com/">buy viagra online</a>esiste viagra generico

  viagra online

  <a href="http://viagrayqdd.com/">viagra online pharmacy</a>

  can i buy viagra in the uk

  viagra

  <a href="https://viagiowow.com/">cheap viagra</a>

  buy viagra phoenix az

  cheap viagra

  <a href="https://viagiowow.com/">buy viagra online</a>

  cheap super active viagra

  buy viagra

  <a href="https://viagiowow.com/">cheap viagra</a>
  Alıntı yap
  maifs Dün, 19:18

  can you buy viagra in shops uk

  achetez pfizer femelle viagra
  <a href="https://viagraowol.com/">can you buy viagra in shops uk</a>

  viagra generico 100mg
  Alıntı yap
  Ideyamaifs Dün, 20:04

  244811 cialis sublingual prices  <a href="http://cialisooie.com/">cialis generic</a>

  444011 cialis viagra cheaper  <a href="https://viagratodaybest.com/">viagra online</a>buy viagra from thailand  <a href="http://viagrayqdd.com/">viagra online pharmacy</a>

  e5a311 need prescription cialis  <a href="https://viaseptoday.com/">buy cialis online</a>viagra sehr gunstig kaufen  <a href="https://viatrustedonline.com/">buy viagra</a>vente gnrique viagra  <a href="http://vigraweuy.com/">viagra generic</a>comprar viagra chile  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">online viagra</a>

  wow look it soft cialis

  online cialis

  <a href="https://viaseptoday.com/">buy cialis</a>viagra genrico de canad

  viagra online

  <a href="https://viatrustedonline.com/">viagra without doctor prescription</a>online clinic viagra

  viagra coupon

  <a href="http://vigraweuy.com/">cheap viagra</a>viagra sales ireland

  viagra

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">buy viagra</a>

  238911 einzelne cialis tablette  <a href="http://cialisooie.com/">buy cialis online</a>buy cialis woman  <a href="http://cialisuqpor.com/">cialis</a>

  238911 einzelne cialis tablette  <a href="http://cialisooie.com/">cialis for sal</a>cialis en ligne montreal  <a href="http://cialisuqpor.com/">generic cialis</a>

  238911 cialis 10 compresse  <a href="https://cia20online.com/">buy generic cialis</a>cialis generic orange tablet  <a href="http://cialishhqoeur.com/">cheap cialis</a>50 mg cialis price  <a href="http://cialisooie.com/">discount cialis</a>cialis best way to take  <a href="http://cialisuqpor.com/">online cialis</a>
  Alıntı yap
  maifs Dün, 20:11

  i use it generic viagra online

  buy viagra online
  <a href="https://viagraowol.com/">viagra prezz</a>

  viagra precio madrid
  Alıntı yap
  Lyubomirmaifs Dün, 20:53

  cc0011 good choice cialis softtabs  <a href="http://cialisuqpor.com/">cialis online</a>cialis daily use side effects  <a href="http://ciaviagogogo.com/">cheap cialis</a>viagra online kaufen holland  <a href="https://frviagrafrance.com/">viagra france</a>cash advance Summerdale Philadelphia Pennsylvania  <a href="http://loansoloie.com/">payday loans</a>

  cc0011 cialis romani  <a href="http://cialisuqpor.com/">generic cialis online</a>cialis price in germany  <a href="http://ciaviagogogo.com/">buy cialis</a>cheap viagra online in uk  <a href="https://frviagrafrance.com/">viagra achat</a>cash loan beaumont tx  <a href="http://loansoloie.com/">no faxing payday advance</a>

  f4d711 fast delivery generic cialis  <a href="https://viaseptoday.com/">generic cialis online</a>click here order viagra canada  <a href="https://viatrustedonline.com/">buy viagra</a>i recommend canadian rx viagra  <a href="http://vigraweuy.com/">viagra generic</a>

  e5a311 generic viagra when  <a href="https://via1buynow.com/">buy viagra</a>

  e5a311 wow canadian pharmacy viagra  <a href="https://via1buynow.com/">buy viagra</a>

  d2c611 is viagra online safe  <a href="https://viatrustedonline.com/">cheap viagra</a>para que el viagra es  <a href="http://vigraweuy.com/">buy viagra</a>free viagra sample  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">buy viagra online</a>

  444011 kamagra generic viagra uk  <a href="https://frviagrafrance.com/">viagra vente</a>cash advance in sebring fl  <a href="http://loansoloie.com/">no fax payday loans</a>business plan writers nottingham  <a href="https://tabserectilecheap.com/">cheap cialis</a>

  444011 nombre del viagra generico  <a href="https://frviagrafrance.com/">viagra prix</a>short term loans in delaware  <a href="http://loansoloie.com/">payday loans online</a>i need help writing  <a href="https://tabserectilecheap.com/">buy cialis</a>
  Alıntı yap
  maifs Dün, 23:22

  viagra in korea

  venta viagra cordob
  <a href="https://viagraowol.com/">when take viagra</a>

  viagra pbs

  comprar viagra original online

  buy viagra
  <a href="https://viagraowol.com/">viagra price at cvs pharmacy</a>

  viagra sale high street
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 01:14

  forum achat en ligne viagra

  viagra cheap
  <a href="https://viagraowol.com/">buy viagra boots online</a>

  viagra on sale uk

  insurance viagra

  sale viagra article
  <a href="https://viagraowol.com/">pillole di viagra italia</a>

  cheap viagra 100mg uk only
  Alıntı yap
  Severianmaifs Bugün, 02:29

  cialis blood pressure

  cheap cialis

  <a href="https://viaseptoday.com/">cheap cialis online</a>campione di viagra cana

  viagra generic

  <a href="https://viatrustedonline.com/">online viagra</a>io con il viagra mi calm

  cheap viagra

  <a href="http://vigraweuy.com/">viagra coupon</a>viagra generico dr simi mexico

  viagra sale

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">viagra</a>

  comprar cialis lilly

  online cialis

  <a href="https://viaseptoday.com/">cialis</a>buy viagra 100mg online in uk

  buy generic viagra

  <a href="https://viatrustedonline.com/">cheap viagra</a>the chepest viagra

  buy viagra online

  <a href="http://vigraweuy.com/">buy viagra</a>we choice soft gel viagra

  buy viagra

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">viagra cheap</a>

  when to take viagra after food

  buy viagra

  <a href="https://via1buynow.com/">buy viagra</a>valor generico viagra

  viagra

  <a href="http://viagener2020.com/">viagra without doctor prescription</a>

  soft viagra tabs

  viagra cheap

  <a href="https://via1buynow.com/">cheap viagra</a>comparatif viagra synthese

  viagra cheap

  <a href="http://viagener2020.com/">viagra generic</a>

  viagra for altitude sickness

  buy viagra online

  <a href="https://via1buynow.com/">viagra</a>birth control vs viagra

  viagra

  <a href="http://viagener2020.com/">generic viagra</a>
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 02:45

  viagra the new prednisone

  viagra without side effects
  <a href="https://viagraowol.com/">levitra senza ricetta viagra</a>

  wisconsin protests viagra
  Alıntı yap
  Iollamaifs Bugün, 02:56

  click here viagra cheap price

  viagra france

  <a href="https://frviagrafrance.com/">acheter viagra sans ordonnance</a>fgb cash advance charge

  faxless payday loan

  <a href="http://loansoloie.com/">no faxing payday advance</a>philippine assignment writing services

  cialis

  <a href="https://tabserectilecheap.com/">cialis online</a>viagra and premature

  viagra cheap

  <a href="https://via1buynow.com/">buy viagra</a>

  online does generic viagra

  viagra generique

  <a href="https://frviagrafrance.com/">viagra prix</a>moneysupermarket personal loans

  payday advance

  <a href="http://loansoloie.com/">no faxing payday advance</a>do my assigment

  cheap cialis

  <a href="https://tabserectilecheap.com/">buy generic cialis</a>is viagra legal to buy in uk

  buy viagra

  <a href="https://via1buynow.com/">buy viagra</a>

  viagra bd

  buy viagra online

  <a href="http://vigraweuy.com/">buy viagra</a>buying viagra online in usa

  viagra cheap

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">viagra sale</a>comprare cialis in germania

  generic cialis online

  <a href="https://cia20online.com/">cialis online</a>

  mexican viagra professional

  viagra generic

  <a href="http://vigraweuy.com/">buy viagra</a>viagra soft online

  buy viagra

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">buy viagra</a>cialis e cecit

  buy cialis

  <a href="https://cia20online.com/">generic cialis online</a>
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 02:59

  legit generic viagra online

  viagra cheap
  <a href="https://viagraowol.com/">viagra wisconsin teachers</a>

  viagra en andorra
  Alıntı yap
  Weikmaifs Bugün, 03:55

  viagra originale costo

  viagra coupon

  <a href="http://vigraweuy.com/">viagra online</a>viagra delivery omaha

  buy viagra

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">online viagra</a>cialis sears pharmacy

  cheap cialis online

  <a href="https://cia20online.com/">buy generic cialis</a>

  i recommend best indian cialis

  buy generic cialis

  <a href="http://ciaviagogogo.com/">generic cialis</a>viagra condom australia

  acheter viagra generique

  <a href="https://frviagrafrance.com/">viagra achat</a>pay day loans harrisburg pa

  no fax payday loans

  <a href="http://loansoloie.com/">payday advance loan</a>professional business plan writers south africa

  cheap cialis

  <a href="https://tabserectilecheap.com/">cialis online</a>

  buy cialis nz

  generic cialis

  <a href="http://ciaviagogogo.com/">cialis</a>viagra wholesalers

  viagra achat

  <a href="https://frviagrafrance.com/">viagra prix</a>pay day loans harrisburg pa

  no fax payday loans

  <a href="http://loansoloie.com/">no fax payday loan</a>the help by kathryn stockett

  buy generic cialis

  <a href="https://tabserectilecheap.com/">generic cialis online</a>

  238931 help with science  https://tabserectilecheap.com/

  238931 online creative writing  https://tabserectilecheap.com/

  238931 writing service plans  https://tabserectilecheap.com/

  238931 help paraphrasing  https://tabserectilecheap.com/

  653531 viagra free trial  https://cheapandbestonline20.com/ no daily cialis  https://cia20online.com/ try it uk cialis  http://cialishhqoeur.com/

  653531 la compra cialis en rusia  http://ciaviagogogo.com/
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 04:07

  precio del generico de viagra

  cheap viagra
  <a href="https://viagraowol.com/">viagra donde puedo conseguir</a>

  buy viagra in india
  Alıntı yap
  Adamaifs Bugün, 05:11

  be0031 take 40mg cialis  http://cialisooie.com/ cialis professional og alkohol  http://cialisuqpor.com/ cialis rezept flschen  http://ciaviagogogo.com/ definition of viagra  https://frviagrafrance.com/

  be0031 cialis per prescrizione  http://cialisooie.com/ do cialis pills work  http://cialisuqpor.com/ cialis 20mg 12 preisvergleic  http://ciaviagogogo.com/ viagra soft cheap  https://frviagrafrance.com/

  be0031 cialis 20mg moins che  http://cialisooie.com/ cialis 10 effet  http://cialisuqpor.com/ the best place cialis 100 mg  http://ciaviagogogo.com/ cialis viagra vs reviews vs  https://frviagrafrance.com/

  244831 buy cheap viagra online canada  http://viagrayqdd.com/

  244831 insurance cover viagra  http://viagrayqdd.com/

  ab5831 link for you cialis mail order  http://cialisuqpor.com/ acquisto cialis online  http://ciaviagogogo.com/ echte viagra bestellen  https://frviagrafrance.com/ payday cash advance loans com  http://loansoloie.com/

  d2c631 viagra generico drogasil  http://vigraweuy.com/ can you buy viagra from cvs  https://cheapandbestonline20.com/ cialis 20mg 12 preisvergleic  https://cia20online.com/

  e5a331 viagra costa rica tico dating  https://viagiowow.com/

  e5a331 5oomg viagra  https://viagiowow.com/

  e5a331 achetez pfizer viagra  http://vigraweuy.com/ buy 1 tablet viagra online uk  https://cheapandbestonline20.com/ cialis keine ejakulation  https://cia20online.com/

  e5a331 golden viagra  http://vigraweuy.com/ female viagra virginia  https://cheapandbestonline20.com/ prendere due cialis da 5 mg  https://cia20online.com/

  e5a331 viagra achat en france  https://viagratodaybest.com/ cvs pharmacy price for viagra  http://viagrayqdd.com/

  06db31 what is cialis 80 mg  http://ciaviagogogo.com/ viagra vyrams  https://frviagrafrance.com/ why cant i get a pay day loan  http://loansoloie.com/
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 05:15

  precio viagra en mexico

  cheap viagra
  <a href="https://viagraowol.com/">visit our site viagra cost</a>

  el sirve para viagra es q y
  Alıntı yap
  Eyalmaifs Bugün, 06:00

  06db11 generic brand of cialis  <a href="http://ciaviagogogo.com/">generic cialis online</a>drogue gnrique pour viagra  <a href="https://frviagrafrance.com/">acheter viagra generique</a>1000 installment loan no credit check  <a href="http://loansoloie.com/">payday loans</a>

  06db11 cost of cialis at wall mart  <a href="http://ciaviagogogo.com/">buy cialis online</a>viagra sildenafil citrat  <a href="https://frviagrafrance.com/">viagra vente</a>first southern cash advance  <a href="http://loansoloie.com/">faxless payday advance</a>

  06db11 cipla generic viagra review  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">viagra cheap</a>cialis diario argentin  <a href="https://cia20online.com/">cialis online</a>preis cialis filmtablette  <a href="http://cialishhqoeur.com/">cheap cialis online</a>

  dd9f11 how long does cialis work  <a href="http://cialishhqoeur.com/">buy cialis online</a>pillole di cialis online  <a href="http://cialisooie.com/">online cialis</a>

  dd9f11 cialis pas cher sur internet  <a href="http://cialishhqoeur.com/">buy cialis</a>cialis en ligne avi  <a href="http://cialisooie.com/">cialis for sal</a>
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 06:01

  will 25mg viagra give erection

  viagra the new prednisone
  <a href="https://viagraowol.com/">cash cost of viagra</a>

  viagra sublingual sale 100mg
  Alıntı yap
  Hepamaifs Bugün, 06:11

  dd9f11 cialis 20 mg recensioni  <a href="http://cialishhqoeur.com/">buy cialis online</a>cialis con priligy  <a href="http://cialisooie.com/">cialis generic</a>

  dd9f11 cialis levitra meteo viagr  <a href="http://cialishhqoeur.com/">generic cialis online</a>generic uk buy now cialis  <a href="http://cialisooie.com/">discount cialis</a>
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 06:12

  viagra online espaa

  spray on viagra wallpapers
  <a href="https://viagraowol.com/"> buy cheap viagra online</a>

  viagra super active 100
  Alıntı yap
  Hepamaifs Bugün, 07:05

  dd9f11 cialis kaufen berweisung  <a href="http://cialishhqoeur.com/">cheap cialis</a>cialis compare generic  <a href="http://cialisooie.com/">cialis generic</a>

  dd9f11 cialis pills india  <a href="http://cialishhqoeur.com/">generic cialis</a>cialis 10 mg efectos  <a href="http://cialisooie.com/">cialis generic</a>

  dd9f11 cialis kaufen paypal bezahlen  <a href="http://cialishhqoeur.com/">generic cialis</a>cialis rx price  <a href="http://cialisooie.com/">cialis for sal</a>

  dd9f11 only for you cialis cream  <a href="http://cialishhqoeur.com/">online cialis</a>cialis generika sterreich  <a href="http://cialisooie.com/">cialis for sal</a>

  dd9f11 5mg daily cialis and back pain  <a href="http://cialishhqoeur.com/">cialis online</a>acheter du vrai cialis en lign  <a href="http://cialisooie.com/">buy cialis</a>

  dd9f11 only today approval cialis fda  <a href="http://cialishhqoeur.com/">buy cialis</a>generic cialis rx  <a href="http://cialisooie.com/">cialis cheap</a>

  dd9f11 cialis launch price  <a href="http://cialishhqoeur.com/">buy cialis online</a>cialis generico soft tabs  <a href="http://cialisooie.com/">buy cialis</a>

  dd9f11 wow cialis pills canadian  <a href="http://cialishhqoeur.com/">cialis online</a>preis cialis in spanien  <a href="http://cialisooie.com/">online cialis</a>

  dd9f11 5mg daily cialis and back pain  <a href="http://cialishhqoeur.com/">cheap cialis online</a>cialis in der apotheke kaufen  <a href="http://cialisooie.com/">cialis generic</a>

  dd9f11 cialis 20 mg nebenwirkung  <a href="http://cialishhqoeur.com/">cheap cialis</a>acquistare cialis 5 mg  <a href="http://cialisooie.com/">cialis for sal</a>

  dd9f11 cialis 20 mg nebenwirkung  <a href="http://cialishhqoeur.com/">generic cialis online</a>cialis other uses  <a href="http://cialisooie.com/">cialis generic</a>
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 07:53

  viagra apres 60 ans

  real viagra no prescription
  <a href="https://viagraowol.com/">viagra de 50 ml</a>

  click now viagra online buy
  Alıntı yap
  Rodionmaifs Bugün, 08:10

  cialis sales in sc

  cialis online

  <a href="https://viaseptoday.com/">cheap cialis</a>
  Alıntı yap
  Rodionmaifs Bugün, 08:13

  generic cialis daily

  buy cialis online

  <a href="https://viaseptoday.com/">buy cialis</a>
  Alıntı yap
  Rodionmaifs Bugün, 08:18

  i recommend mail order cialis

  buy cialis online

  <a href="https://viaseptoday.com/">cialis online</a>

  cialis online bestellen paypa

  cialis online

  <a href="https://viaseptoday.com/">generic cialis online</a>
  Alıntı yap
  maifs Bugün, 08:19

  viagra generico de calidad

  buy cheap viagra online
  <a href="https://viagraowol.com/">viagra shop sydney</a>

  viagra 100mg shopping
  Alıntı yap
  Rodionmaifs Bugün, 08:29

  we use it super active cialis

  buy cialis online

  <a href="https://viaseptoday.com/">cheap cialis online</a>

  precios viagra

  viagra

  <a href="https://viatrustedonline.com/">buy generic viagra</a>price viagra

  viagra coupon

  <a href="http://vigraweuy.com/">cheap viagra</a>v is for viagra

  online viagra

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">online viagra</a>cialis 20 mg maximum dosage

  online cialis

  <a href="https://cia20online.com/">generic cialis online</a>

  acheter viagra detail

  viagra generic

  <a href="https://viatrustedonline.com/">viagra generic</a>pill sale viagra

  viagra coupon

  <a href="http://vigraweuy.com/">buy viagra</a>female viagra europe

  buy viagra online

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">viagra sale</a>buy cialis 30mg

  cialis

  <a href="https://cia20online.com/">generic cialis</a>
  Alıntı yap
  Konnermaifs Bugün, 08:31

  viagra military drug test

  buy viagra online

  <a href="https://viatrustedonline.com/">buy viagra online</a>viagra quebec

  viagra coupon

  <a href="http://vigraweuy.com/">viagra generic</a>canadian viagra fake or real

  buy viagra online

  <a href="https://cheapandbestonline20.com/">viagra cheap</a>cialis im ausland bestellen

  cheap cialis online

  <a href="https://cia20online.com/">buy cialis</a>
  Alıntı yap
  Ziminamaifs Bugün, 08:35

  should i take a whole viagra

  viagra online

  <a href="http://viagener2020.com/">viagra without doctor prescription</a>comprar viagra el salvador

  buy generic viagra online

  <a href="https://viagiowow.com/">viagra generic</a>l viagra super

  viagra

  <a href="http://viagraaqwe.com/">viagra</a>click here viagra india

  online viagra

  <a href="https://viagratodaybest.com/">cheap viagra</a>

  viagra 500 m

  buy viagra online

  <a href="http://viagener2020.com/">viagra without doctor prescription</a>viagra prostata

  buying viagra on line

  <a href="https://viagiowow.com/"> buy generic viagra online</a>avis achat viagra en ligne

  viagra online

  <a href="http://viagraaqwe.com/">viagra</a>compresse di viagra

  buy viagra online

  <a href="https://viagratodaybest.com/">canadian viagra</a>
  Alıntı yap

  GREQISË PO I ÇAHET THESI I MINORITETEVE

  GREQISË PO I ÇAHET THESI I MINORITETEVE Nga Shaban MURATI...

  ERDOGAN: SI E SHEH TURQIA KRIZËN ME SHBA-NË

  ERDOGAN: SI E SHEH TURQIA KRIZËN ME SHBA-NË Veprimet e njëanshme të SHBA’së kundra Turqisë do të minojnë interesat amerikane dhe do të detyrojë neve të kërkojnë miq dhe aleatë të tjerë. Nga: Rexhep Tajjip ERDOGAN Presindeti i...

  GREQIA KA BËRË GENOCID & HOLOKAUST NDAJ SHQIPTARËVE ÇAMË PAS TRAKTATIT TË LOZANËS

  GREQIA KA BËRË GENOCID & HOLOKAUST NDAJ SHQIPTARËVE ÇAMË PAS TRAKTATIT TË LOZANËS...

  DASHURI USHTARAKO - FETARE GREQI-SERBI Nga: Shaban MURATI

  DASHURI USHTARAKO - FETARE GREQI-SERBI Nga: Shaban MURATI...

  ATHINË-BEOGRAD RINOVIM I MARRËDHËNIVE STRATEGJIKE: ÇFARË SHKRUAJNË ANALISTËT E ANKARASË

  ATHINË-BEOGRAD RINOVIM I MARRËDHËNIVE STRATEGJIKE: ÇFARË SHKRUAJNË ANALISTËT E ANKARASË Gjatë vizitës së kryeministrit grek, Aleksis Cipras në Beograd u vendos për krijimin e një Bordi të Përbashkët të Lartë Këshillues dhe...

  Önceki
  1 2 3 4 5 6
  Sonraki
  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu Güncelleimage
image
image
image
BESATIME►QË NGA 2002’SHI©◄

Të gjitha tekstet, imazhet dhe përmbajtjet në botimin e kësaj faqe interneti i përkasin BesaTime©. Ndalohet kopjimi ose riprodhimi i paautorizuar i kësaj faqeje.
Kontakt: www.BesaTime.com | besatimenews@gmail.com |
RRETH NESH►
1-BESATIME: ËSHTË Portal Interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. 2-BESATIME: KA PËR QËLLIM TJU PËRCJELLË TË INTERESUARVE DREJTË PËR SË DREJTI; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin E VËRTETË DHE TË PA-ANSHËM, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut. 3-BESATIME: ËSHTË E PAVARUR, nuk ka lidhje me asnjë Organizatë, Parti apo Lëvizje Politike. Financohet Vetëm nga Themeluesit e Vet. 4-BESATIME: Operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht. Është vazhdimësi e “Think-Tank Besa Strategy [2002]”. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. 5-BESATIME: Çdo shkrim i publikuar nё portal mund tё mos përputhet me mendimin tonë, dhe pёr kёtё arsye pёrgjegjёsia e shkrimit nё portal i pёrket vetem autorit. 6-BESATIME: Në të njëjten kohë është portali i vetem zyrtar ku “DIASPORA DHE LOBI SHQIPTAR NË TURQI” publikon. 7-Kryeredaktor: Sokol Brahaj◄

Dizajn: Shaban ILIRI, Perkthimi ne Shqip Can ARNAVUT - Kontakt: shabaniliri35@gmail.com'