BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  "Urimi për Fitër Bajramin" dhe "Zgjedhjet në Shqipëri" nga Diaspora Shqiptare e Turqisë

  Kategori: KRYESORET Tarih: 25-06-2017, 14:09
  "Urimi për Fitër Bajramin" dhe "Zgjedhjet në Shqipëri" nga Diaspora Shqiptare e Turqisë
  "Urimi për Fitër Bajramin" dhe "Zgjedhjet në Shqipëri" nga Diaspora Shqiptare e Turqisë"

  Diaspora Shqiptare e Turqisë, Uron të gjithë besimtarët mysliman, të gjithë shqiptarët, Gëzuar Fitër Bajramin.
  Pas agjërimi në muajin e shenjtë të Ramazanit sot kanë Festë, kemi Bajram.

  Paqja, Harmoni, Mirësia dhe çdo e mirë o Zotit qoftë me ne, me kombin tonë.

  Në të njëjtën kohë gjejmë rastin ti urojmë mëmëdheut tonë, zgjedhje të mbara, urojmë pjesmarrje të madhe e ti kthejmë zgjedhjet në festë bajrami. Suksese të gjitha partive që garojnë sot.

  Qofshin të hajrit për kombin tonë, për Shqipërinë tonë.

  Zoti i Bekoftë Shqiptarët.

  Diaspora Shqiptare e Turqisë Besa


  "Urimi për Fitër Bajramin" dhe "Zgjedhjet në Shqipëri" nga Diaspora Shqiptare e Turqisë
  "Urimi për Fitër Bajramin" dhe "Zgjedhjet në Shqipëri" nga Diaspora Shqiptare e Turqisë

  BesaTime.com

  LETER E HAPUR PËR OPINIONIN PUBLIK SHQIPËTAR: TË DASHUR SHQIPËTARË, PËRSHËNDETJE VËLLAZËRORE NGA BASHKËKOMBËSI JUAJ

  LETER E HAPUR PËR OPINIONIN PUBLIK SHQIPËTAR: TË DASHUR SHQIPËTARË, PËRSHËNDETJE VËLLAZËRORE NGA BASHKËKOMBËSI JUAJ "Amanet një grusht dhe’ nga Shqipëria për ta vënë tek varri i gjyshit tim më 27 Qershor"...

  Diaspora Shqiptare në Turqi Mbledhjen e Rradhës e Bëri dje në Izmir Për Aktualitetin Shqiptar

  Diaspora Shqiptare Turqi u mblodh dje me 12 Maj 2017 në Seferihisar të Izmir'it për konsultim të zhvidhimeve të fundit dhe orëvajtjes së aktualitetit të Shqipërisë Kosovës, Maqedonisë e mbarë trevava shqiptare....

  "MIRË SE ERDHE RAMUSHI JONË" URIMI NGA DIASPORA SHQIPTARE - TURQI

  "MIRË SE ERDHE RAMUSHI JONË" URIMI NGA DIASPORA SHQIPTARE - TURQI...

  GËZUAR 8 MARSIN URON DIASPORA SHQIPTARE E TURQISË

  "DIASPORA SHQIPTARE E TURQISЁ-BESA" URON GJITHA GRATË E BOTËS PËR 8 MARSIN Po ashtu urojmё nga zemra tё gjitha Nёnat tona Shqiptare, Gёzuar Diten e Nёnёs, ju jeni nёnat mё tё mira nё botё. Si gjithnjё pёr ju nënat tona pёrulemi...

  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu GüncelleSitemizi değerlendirin

image
image
image
image
BESATIME►QË NGA 2002’SHI©◄

Të gjitha tekstet, imazhet dhe përmbajtjet në botimin e kësaj faqe interneti i përkasin BesaTime©. Ndalohet kopjimi ose riprodhimi i paautorizuar i kësaj faqeje.
Kontakt: www.BesaTime.com | besatimenews@gmail.com |
RRETH NESH►
1-BESATIME: ËSHTË Portal Interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. 2-BESATIME: KA PËR QËLLIM TJU PËRCJELLË TË INTERESUARVE DREJTË PËR SË DREJTI; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin E VËRTETË DHE TË PA-ANSHËM, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut. 3-BESATIME: ËSHTË E PAVARUR, nuk ka lidhje me asnjë Organizatë, Parti apo Lëvizje Politike. Financohet Vetëm nga Themeluesit e Vet. 4-BESATIME: Operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht. Është vazhdimësi e “Think-Tank Besa Strategy [2002]”. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. 5-BESATIME: Çdo shkrim i publikuar nё portal mund tё mos përputhet me mendimin tonë, dhe pёr kёtё arsye pёrgjegjёsia e shkrimit nё portal i pёrket vetem autorit. 6-BESATIME: Në të njëjten kohë është portali i vetem zyrtar ku “DIASPORA DHE LOBI SHQIPTAR NË TURQI” publikon. 7-Kryeredaktor: Sokol Brahaj◄

Dizajn: Shaban ILIRI, Perkthimi ne Shqip Can ARNAVUT - Kontakt: shabaniliri35@gmail.com'