BESA TIME®

Portali i Lajmit të Vertetë

  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN

  Kategori: KRYESORET / LAJME / POLITIKE&EKONOMI / RAJONI / BOTA / ANALIZE / RAPORTE Tarih: 19-06-2021, 18:03
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  .
  PAS TAKIMIT BIDEN - ERDOGAN
  Zhutgk 5 Şubat 2024 19:03

  amoxiclav medication <a href="https://augmenclav.top/augmentin-brand-name.html">augmentin 375mg sale</a> order augmentin 375mg generic
  Alıntı yap
  Ranyml 6 Şubat 2024 11:07

  zithromax sale <a href="https://plzitmax.top/best-time-to-take-zithromax.html">buy zithromax 250mg online cheap</a> zithromax 250mg brand
  Alıntı yap
  Tmlhhu 8 Şubat 2024 03:48

  buy generic omnacortil online <a href="https://prednisrx.top/prednisolone-side-effects.html">prednis
  olone order online</a> prednisolone for sale online
  Alıntı yap
  Aljizl 9 Şubat 2024 03:46

  clomid price <a href="https://clophene.top/clomid-pills-for-women.html">order clomiphene pill</a> clomiphene tablet
  Alıntı yap
  Yjoqyd 9 Şubat 2024 18:33

  purchase neurontin generic <a href="https://gapontin.top/neurontin-vs-gabapentin.html">buy generic gabapentin</a> buy gabapentin pill
  Alıntı yap
  Akyzkh 11 Şubat 2024 09:25

  lasix 100mg cheap <a href="https://lassx.top/lasix-medication-generic-names.html">buy lasix diuretic</a> buy furosemide sale
  Alıntı yap
  Qtvnqj 11 Şubat 2024 10:38

  viagra 50mg canada <a href="https://sildvig.top/sildenafil-online.html">sildenafil usa</a> order viagra without prescription
  Alıntı yap
  Iyzzzb 13 Şubat 2024 00:27

  semaglutide 14mg price <a href="https://plrybel.top/rybelsus-foods-to-avoid.html">where can i buy semaglutide</a> rybelsus pill
  Alıntı yap
  Dpnrgv 13 Şubat 2024 00:41

  buy doxycycline 100mg online cheap <a href="https://doxyline.top/what-is-doxycycline-hyclate-used-for.html"&
  gt;doxycycline 100mg cheap</a> buy doxycycline 200mg without prescription
  Alıntı yap
  Dxnxva 17 Şubat 2024 06:23

  buy cialis generic <a href="https://tadlcil.top/cialis-vs-levitra.html">order tadalafil 20mg for sale</a> coupon for cialis
  Alıntı yap
  Wdizna 18 Şubat 2024 14:15

  cenforce oral <a href="https://rxcenforce.top/cenforce-side-effects.html">purchase cenforce pills</a> order cenforce 100mg
  Alıntı yap
  Rywqub 19 Şubat 2024 16:00

  buy loratadine generic <a href="https://clatadine.top/clarinex-vs-claritin.html">how to get claritin without a prescription</a> claritin for sale
  Alıntı yap
  Dkqkza 21 Şubat 2024 06:26

  oral glycomet 1000mg <a href="https://chglucopha.top/glucophage-online.html">metformin 500mg pill</a> order glycomet online cheap
  Alıntı yap
  Onrokk 21 Şubat 2024 14:23

  buy generic glycomet <a href="https://chglucopha.top/glucophage-250-mg.html">glycomet 500mg cost</a> metformin order online
  Alıntı yap
  Ljukzx Dün, 08:31

  cost orlistat 60mg <a href="https://orlical.top/orlistat-120-mg.html">order xenical 60mg generic</a> order diltiazem online cheap
  Alıntı yap
  Awtomm Dün, 22:25

  how to buy atorvastatin <a href="https://lipiws.top/atorvastatin.html">buy atorvastatin tablets</a> atorvastatin 40mg pills
  Alıntı yap

  NË PRAG TË TAKIMIT BIDEN-ERDOGAN

  NË PRAG TË TAKIMIT BIDEN-ERDOGAN...

  PERËNDIMI DËNON GRUSHTIN USHTARAK NË MIANMAR

  PERËNDIMI DËNON GRUSHTIN USHTARAK NË MIANMAR...

  ERDOGANI DHE TURQIA: NË AIR I BËRI SHQIPTARËT KRENARË

  ERDOGANI DHE TURQIA: NË AIR I BËRI SHQIPTARËT KRENARË Sokol Brahaj 15/9/2018...

  “PO-EVET” PRESIDENT ERDOGAN -THA POPULLI TURK

  “PO-EVET” PRESIDENT ERDOGAN-THA POPULLI TURK Fjalimi Presidentit të Turqisë Rexhep Tajip Erdogan pas fitimit të referandumit popullor për ndryshimin e 18 neneve të kushtetutës të cilat do bëjnë ndërrimin e sistemit parlamentar...

  BUSHATI: RRJEDHAT EURO-ATLANTIKE JETIKE PËR STABILITET NË RAJON

  BUSHATI: RRJEDHAT EURO-ATLANTIKE JETIKE PËR STABILITET NË RAJON Kryediplomati shqiptar Ditmir Bushati “Vizioni i Shqipërisë është për një rajon të sigurt ku proceset demokratike shtet-konsoliduese vijojnë pa u keqpërdorur nga...

  Yorum ekle
  Lütfen düşüncelerinizi özgünce ifade etmeye çalışın

  Kodu girin:
  Güvenlik Kodu (CAPTCHA)
  Kodu GüncelleSitemizi değerlendirin

image
image
image
image
BESATIME►QË NGA 2002’SHI©◄

Të gjitha tekstet, imazhet dhe përmbajtjet në botimin e kësaj faqe interneti i përkasin BesaTime©. Ndalohet kopjimi ose riprodhimi i paautorizuar i kësaj faqeje.
Kontakt: www.BesaTime.com | besatimenews@gmail.com |
RRETH NESH►
1-BESATIME: ËSHTË Portal Interneti i Shtypit të Lirë, i Mendimit Ndryshe dhe Respektues i Etikës dhe Prencipeve të Shtypit. 2-BESATIME: KA PËR QËLLIM TJU PËRCJELLË TË INTERESUARVE DREJTË PËR SË DREJTI; Lajmin, Informacionin, Analizen, Studimin, Kërkimin, Raportin E VËRTETË DHE TË PA-ANSHËM, në fushen; Strategjike, Politike, Ekonomike, Sociale, Diplomatike, Kulturore, Artistike, Sportive si dhe në çdo temë tjetër që i përket njeriut. 3-BESATIME: ËSHTË E PAVARUR, nuk ka lidhje me asnjë Organizatë, Parti apo Lëvizje Politike. Financohet Vetëm nga Themeluesit e Vet. 4-BESATIME: Operon në fushën e informacionit dhe të shtypit në gjuhen Shqip, Turqisht dhe Anglisht. Është vazhdimësi e “Think-Tank Besa Strategy [2002]”. Në përgjithësi vepron në të gjithë Botën, Bashkimin Evropian dhe Ballkanin. Në veçanti tregon intensivitet për çështje që kanë të bëjnë me Shqiptarët në Rajon dhe Turqinë. 5-BESATIME: Çdo shkrim i publikuar nё portal mund tё mos përputhet me mendimin tonë, dhe pёr kёtё arsye pёrgjegjёsia e shkrimit nё portal i pёrket vetem autorit. 6-BESATIME: Në të njëjten kohë është portali i vetem zyrtar ku “DIASPORA DHE LOBI SHQIPTAR NË TURQI” publikon. 7-Kryeredaktor: Sokol Brahaj◄

Dizajn: Shaban ILIRI, Perkthimi ne Shqip Can ARNAVUT - Kontakt: shabaniliri35@gmail.com'